Miks Leden?

Leden valgustid aitavad Teil säästa energiakuludelt

Tulevik on energiasäästlike valgustite päralt. Leden LED valgusteid kasutades on võimalik võrreldes traditsioonilisete valgusallikatega säästa hõlpsasti isegi kuni 70 protsenti valgustamisele kuluvast energiast. Me kasutame kvaliteetseid LED kiipe uuenduslikul moel – ei koorma neid üle – ning selle tulemusena saavutame Leden valgustites kõrgema efektiivsuse.

Me kõik soovime kulusid kokku hoida. Aegunud valgustus võib ettevõtte energiakulust moodustada märkimisväärse osa. Kasutage meie kalkulaatorit ja saate teada, kui suur saab olema Teie võit Leden LED valgustitega.

Arvuta energiasääst

Leden valgustid tõstavad efektiivsust

Piisav ja kvaliteetne valgustatus on meeldiva ja efektiivse töökeskkonna loomisel väga oluline komponent – see tagab hea töövõime ning tõstab töö kvaliteeti. Neutraalvalge ja külmvalge valgus muudavad töötaja erksamaks ning nõnda saab töö tehtud efektiivsemalt ja kvaliteetsemalt. Väheneb tööõnnetuste oht ja samuti kahanevad kulutused väsimusest tingitud praagi ümbertöötlusele. Teie kliendid tunnevad rõõmu kõrgemast kvaliteedist ja lühenenud tarneaegadest.

Leia sobiv Leden valgusti

Leden valgustite nutikas disain aitab säästa keskkonda

Valgustite puhul on järjest olulisem keskkonnasäästlik mõtteviis. Leden valgustid on tänu kvaliteetsele LED-tehnoloogiale ja nutikale ehitusele energiasäästlikud ning väga pika elueaga. Leden valgustid peavad vastu üle 70 000 töötunni, samas kui halogeenlampide eluiga on vaid 500-3000 tundi ja luminofoorlampidel 6000-20 000 tundi. Leden valgustite pikaealisus lubab Teil pärast paigaldamist need hooldusvabad valgustid lihtsalt unustada ja tegeleda oma põhitööga. Pikk eluiga, väike energiakulu ja ohutu tehnoloogia muudavad Leden LED valgustid keskkonnasõbralikuks ning vähendavad oluliselt ökoloogilist jalajälge.

Arvuta investeeringu tasuvus

Leden valgustid saab panna üksteisega suhtlema ja andmeid koguma

Rakendus Luminaires United annab võimaluse valgusteid individuaalselt, või ka gruppidena, paindlikult juhtida. Valgustite juhtimine aitab saavutada veelgi suuremat energiasäästu.

Luminaires Unitedi abil saab valgustust lihtsalt ja mugavalt kohandada vastavalt töökeskkonna muutuvatele vajadustele  ning seda ilma liigsete kuludeta. Lisaks juhtimisele on võimalik panna valgustid oma asukohast ka andmeid koguma – kui on vaja mõõta temperatuuri, õhuniiskust, tuvastada kaupu vmt, ei ole vaja ehitada eraldi andurite süsteemi, vaid seda kõike saab teha valgustitega. Luminaires United kasutab valgustitega suhtlemisel Thinnect’i Mist tehnoloogiat. Valgustid suhtlevad raadioside kaudu ja ei vaja andmeside jaoks eraldi kaabeldust.

Tutvu lahendusega

Olete huvitatud? Räägime lähemalt!

Me soovime Teie valgustuse vajadusega lähemalt tutvuda, et leida sellele parim lahendus. Võtke meiega ühendust või jätke oma kontaktid, räägime ning me valgustame Teid.

Kaarel Kork

Müügijuht