Valgustuse juhtimislahendus Luminaires United

Luminaires United on Ledeni tööstusvalgustuse juhtimise rakendus, mis võimaldab kasutada valgustust väga efektiivselt.

Rakendusega Luminaires United on võimalik targa ja paindliku valgustuse juhtimisega saavutada veel suuremat energiasäästu, kuna selle abil saab iga üksikut Ledeni valgustit individuaalselt ja vastavalt töökeskkonna vajadusele paindlikult juhtida. Lisaks juhtimisele on võimalik panna valgustid oma asukohast ka andmeid koguma. Luminaires United’i tehnoloogiaga suhtlevad valgustid raadioside kaudu ja ei vaja andmeside jaoks eraldi kaabeldust. Nii saab säästa ka installatsioonikuludelt.

Luminaires United kasutab valgustitega suhtlemisel Thinnect’i Mist tehnoloogiat, mis võimaldab valgustite väga paindlikku juhtimist.

Levinumad kasutuslahendused

1. Hämardamine

Rakendus Luminaires United võimaldab valgustada vaid seda ala, kus parasjagu töötatakse. Piirkondades, kus tööd ei toimu ja liikumist ei ole, on valgustid sellisel juhul hämardatud etteantud tasemeni või sootuks kustutatud. Kui töötaja liigub alasse tagasi, seadistub valgustus uuesti nõutud tasemele. Töö lõppedes hämardub ruum seadistatud aja jooksul automaatselt. Selline juhtimine võimaldab kokku hoida kuni 80 protsenti valgustusele kuluvast energiast.

Akendega hoonetes jaotub päevavalgus ruumides ebaühtlaselt. Rakendusega Luminaires United saab vastavaid andureid kasutades valgustada ruumi erinevaid osi erinevalt: paindlikult, kvaliteetselt ning sõltuvalt päevavalgusest või töö iseloomust ja intensiivsusest.

2. Keskkonnaparameetrite kogumine

Luminaires United'i rakendus võimaldab lisaks säästvale valgusjuhtimisele koguda hoonest ka mitmesugust keskkonnateavet, nagu temperatuur, õhuniiskus, süsihappegaasi tase jne. Valgustid edastavad korrapäraselt kogutud andmed serverisse ning nii saab keskkonda reaalajas jälgida ja analüüsida.

Luminaires United lihtsustatud skeem

Olete huvitatud? Räägime lähemalt!

Me soovime Teie valgustuse vajadusega lähemalt tutvuda, et leida sellele parim lahendus. Võtke meiega ühendust või jätke oma kontaktid, räägime ning me valgustame Teid.

Kaarel Kork

Müügijuht